• 10 July 2022

Zalety stosowania wosku Lycon

Zalety stosowania wosku Lycon

Zalety stosowania wosku Lycon 1024 683 AuraBeauty

Zalety stosowania wosku Lycon

Niechciane włoski w okolicach bikini, na nogach czy pod pachami, sprawiają, że wiele osób czuje się niekomfortowo, zwłaszcza latem. Wykorzystywanie jednorazowych maszynek podczas depilacji w domu przynosi krótkotrwałe efekty i często podrażnia delikatną skórę. Depilacja woskiem Lycon to doskonała alternatywa dla tradycyjnej depilacji.

Nie bez powodu wosk Lycon jest znany i uwielbiany na całym świecie. Przedstawiamy zalety tego rozwiązania oraz podpowiadamy, co warto wiedzieć przed skorzystaniem z tej metody usuwania owłosienia z ciała.

Czym charakteryzuje się depilacja woskiem Lycon?

Wosk Lycon to przede wszystkim nowoczesne rozwiązanie, które pokochały nie tylko kobiety, ale również mężczyźni na całym świecie. Co sprawia, że depilacja za pomocą tego wosku cieszy się tak dużym uznaniem?

Bezbolesność

Wiele kobiet rezygnuje z depilacji woskiem, właśnie ze względu na obawę przed bólem, który wiąże się z wykonaniem tego zabiegu. Dlatego warto zdecydować się na depilację woskiem Lycon, ponieważ zabieg ten jest praktycznie nieodczuwalny.

Skuteczność

Depilacja woskiem Lycon usuwa włoski nawet o długości 1 mm. Dodatkowo przy regularnym stosowaniu włoski stają się słabsze i rośnie ich znacznie mniej.

Skład wosku

Wosk Lycon wykonany jest z naturalnych antyalergicznych składników, takich jak olejki, żywica i wosk pszczeli, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla skóry, nie powodując podrażnień.

Pielęgnacja

Depilacja woskiem Lycon doskonale pielęgnuje skórę oraz działa na nią kojąco, dlatego decydując się na usuwanie owłosienia, warto zdecydować się na tę opcję.

Bezpieczeństwo i wysoki poziom higieny

Depilacja woskiem Lycon to przede wszystkim pełne bezpieczeństwo, a także wysoki poziom higieny. Podczas tego zabiegu wykorzystuje się metodę „one deep”, czyli tzw. pojedyncze zamaczanie szpatułki. Zapewnia to czystość wosków, co zwiększa higienę pracy oraz znakomity efekt depilacji.

Jak można zauważyć, depilacja woskiem Lycon posiada wiele zalet, dlatego cieszy się uznaniem na całym świecie. W Polsce coraz częściej korzystają z niej również mężczyźni, którzy decydują się na depilację różnych okolic ciała.

Depilacja woskiem Lycon – o, czym należy pamiętać?

Depilacja woskiem Lycon to jedna z najlepszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Przed zabiegiem należy pamiętać o tym, aby skóra była czysta oraz sucha.

Po zabiegu depilacji woskiem nie należy wykonać zabiegów z użyciem wysokiej temperatury, takich jak sauna, gorąca kąpiel czy solarium. Dodatkowo do momentu, aż nie zniknie zaczerwienienie w miejscach, gdzie była wykonywana depilacja, nie zaleca się korzystania z basenu i wykonywania ćwiczeń gimnastycznych.

Do przeciwwskazań skorzystania z tego zabiegu należą przede wszystkim: poparzenia słoneczne, skaleczenia, rany, podrażnienia skóry, a także wysypka czy żylaki.

Depilacja woskiem Lycon to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają wrażliwą skórę i boją się bólu, który wiąże się z usuwaniem owłosienia za pomocą wosku.

Salon Kosmetyczny Warszawa Sadyba

Beauty Studio Warszawa Sadyba

ul. Muszyńska 21 (wejście od Okrężnej),
02-916 Warszawa Sadyba

ul. Muszyńska 21 (entrance from Okrężna street),
02-916 Warszawa Sadyba

533 550 646 salon@aurabeauty.pl